info@adana.usboston.org +90 322 232 58 88

Yoğun Yaz Kursları

A- YAZ TATİLİNİZİ İNGİLİZCE KONUŞARAK GEÇİRİN!

Yaz tatilinizi boşa geçirmeyin! Bu yaz “1 Ayda 1 Kur" tamamlayarak 2 seviye birden ilerleyin. İlköğretim, Lise ve Üniversite öğrencileri için hafta-içi 4 gün yoğunlaştrılmış İngilizce programımıza ek olarak katılacağınız Ücretsiz Kulüp Dersleri ile yaz tatilinizi verimli bir şekilde geçirin! Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri(Long-Weekend)nde ise ailenizle birlikte deniz / yayla / kamp tatili yapın.

İngilizce Öğrenme ile Yaz Tatilini birleştirmenin mükemmel yolu! Yaz tatilinizde Amerikalı gerçek dil eğitimcileri ve Amerika'da eğitim almış Türk İngilizce öğretmenleri eşliğinde Konuşma-Dinleme odaklı İngilizce konuşun ve yaz tatilinizi harika bir şekilde değerlendirin.

B- SAHİP OLACAĞINIZ AVANTAJLAR

• KONUŞMA & DİNLEME Odaklı ve TOEFL-IBT destekli İngilizce Eğitimi (Türkiye'de İLK ve TEK!)

İlk seviyeden itibaren Amerikalı dil eğitimcilerimiz ve uluslararası deneyime sahip Türk öğretmenlerimiz eşliğinde, Konuşma kalıpları ile farklı ortamlar ve farklı amaçlara yönelik İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

• İngilizce AKSAN Eğitimi (Türkiye'de İLK ve TEK!)

Türkiye'de ilk defa ve tek olarak verdiği İngilizce Aksan Eğitimi ile, 1 yıldan daha kısa bir sürede tıpkı bir Amerikalı gibi akıcı, etkili ve relaks şekilde İngilizce konuşmanızı sağlamaktadır. İlk 2 haftada konuşmanızdaki değişimi hissedeceksiniz!

• İNGİLİZCE IQ Programı (Türkiye'de İLK ve TEK!)

En çok yaptığımız hata; önce Türkçe düşünüp, sonra İngilizce konuşmaya çalışmaktır. İNGİLİZCE IQ programı, öğrencilerimize direkt İngilizce düşünüp İngilizce konuşma dil becerileri ve alışkanlıkları kazandırır.

• %100 KONUŞMA GARANTİSİ (Türkiye'de İLK ve TEK!)

Konuşma & Dinleme Odaklı İngilizce eğitim verdiğimiz öğrencilerimizi Amerikalı dil eğitimcilerimiz her kur(seviye) sonunda konuşma-iletişim sınavına alırlar. Öğrencilerimiz anadili İngilizce olan Amerikalı öğretmenleriyle akıcı bir şekilde, doğru bir aksanla karşılıklı konuşamazsa, aynı kuru ücretsiz olarak tekrar etme hakkına sahip olur.

• Her Hafta Ücretsiz Club Dersleri (Türkiye'de İLK ve TEK!)

Konuşma Kulübü, Dinleme Kulübü, İngilizce Aksan Kulübü, Yazma Kulübü, Okuma Kulübü, Gramer Kulübü, Kelime Kulübü, TOEFL Kulübü, IELTS Kulübü, Business English Kulübü, Sinema Kulübü, Kareoke Kulübü

C- HER HAFTA ÜCRETSİZ KULÜP DERSLERİ

Hem İlköğretim-Lise öğrencilerimiz, hem de Üniversite öğrencileri ve Yetişkinler için ücretsiz ekstra kulüp dersleri sunmaktayız. Genel İngilizce programlarımıza ek olarak eksik olduğunuzu hissettiğiniz dil becerileri için ücretsiz kulüp derslerimizden faydalanabilirsiniz. İngilizce konuşmanız zayıfsa Konuşma Kulübünde Amerikalı dil eğitimcilerimizle farklı konular üzerine konuşma pratikleri yaparsınız. Kelime bilginiz iyi değilse Kelime Kulübünde farklı konularda ekstra kelime çalışmaları yaparsınız. Okuma Kulübünde okuma becerinizi, Yazma Kulübünde genel yazma becerilerinizi ve Dinleme Kulübünde kulağınızı geliştirirsiniz.