info@adana.usboston.org +90 322 232 58 88

YDS (KPDS-ÜDS)

*Daha yüksek not almanızı garanti ediyoruz

YDS (KPDS-ÜDS) Kurs Programı

Üniversitede akademik geleceğiniz için iyi bir YDS puanı mı istiyorsunuz? Bunun için, en iyi yardımı alarak in iyi YDS puanınızı alacağınızdan emin olun. US BOSTON ile YDS hazırlık kursu alarak, en yüksek YDS puanınızı almak için en kritik adımınızı atmış olacaksınız.

YDS kursumuzda kısa süre içerisinde kelime ve gramer bilginizi artıracağınız gibi YDS soru çeşitlerine de yoğunlaşarak adeta bir sınav uzmanı olacaksınız.

* Öğrencilerimize daha etkili ve başarı odaklı hizmet sunabilmek için sınav programlarında "Daha Yüksek Puan Almayı" garanti ediyor ve bu yüzden metot ve başarı istatistikleri uyguluyoruz.

YDS Kursumuzdan Neler Bekleyebilirsiniz?

Bugüne Kadar Neden Olmadı?

Deneyimli İngilizce öğretmenleriniz sizinle birebir ilişkilerde bugüne kadar neden yüksek puan alamadığınız üzerine sohbet edecek ve eksik yönleriniz üzerinde yoğunlaşacaklar.

Hedefe Odaklı Ders Programları

YDS konusunda çok deneyimli İngilizce öğretmenleriniz, tamamen hedeflerinize yönelik hazırladıkları ders programları ile sizi sınava yoğunlaştıracaklar.

Sınav Stratejileri

Deneyimli öğretmenleriniz sizi sınav strateji ve taktikleri ile donatarak YDS'den en yüksek puanınızı almanızı sağlayacaklar.


Biz biliyoruz ki sınavlara hazırladığımız öğrencilerimiz kesinlikle en son aldıkları sınav puanından daha yüksek alabiliyorlar. Yine de, eğer US BOSTON'da aldığınız ilgili sınav programı eğitiminden sonra, en son aldığınız ilgili sınav puanından daha yüksek alamazsanız, size sınav grup eğitimini ücretsiz tekrar ettiriyoruz.

Bilgi Almak için Hemen Arayın! +90 (322) 232 58 88