info@adana.usboston.org +90 322 232 58 88

Bire Bir Özel Dersler

US BOSTON Dil Kursları Bire Bir Özel Dersler kısa süre içinde maximum ilerleme kaydetmek için eşsiz bir olanaktır. Uluslararası deneyime sahip Amerikalı ve Türk İngilizce Öğretmenleri eşliğinde konforlu sınıflarda size özel İngilizce programı tasarlanır ve uygulanır.

US BOSTON Dil Kursları Bire Bir Özel Dersler %100 siz merkezli olup İngilizce gereksinimlerinize yoğunlaşmaktadır ve sizinle özel olarak ilgilenen İngilizce öğretmenleriniz tarafından özel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik tasarlanır. Bulabileceğiniz en esnek ve kişisel kurstur.

Eğer :

  • İngilizce seviyenizi kısa sürede önemli ölçüde ilerletmek istiyorsanız,
  • Zayıf olduğunuz İngilizce becerilerinize odaklı bir özel eğitim almak istiyorsanız,
  • Kesintisiz öğretmen ilgisinden faydalanacağınızı hissediyorsanız,
  • Uluslararası Deneyime sahip bir İngilizce öğretmenden bire bir ders almak istiyorsanız,

Bire Bir Özel Derslerimizden Çok Faydalanacaksınız.

Bire Bir Özel Derslerimizden Neler Bekleyebilirsiniz?

Bire Bir Özel Ders eğitiminizi bir grup kursu ile birleştirebilirsiniz. Bu size, grup kursunda bir grupla etkileşim avantajı bire bir özel derste ise sadece size özel eğitim olanağı sağlar. Bu şekilde dil eğitiminizi çok hızlandırmış olacaksınız.

Maximum esneklik

Bire Bir Özel Dersler sadece size özel, sizinle görüşülerek tasarlanır. Dersle ilgili önceliklerinizi ve hedeflerinizi siz belirleyin ve sıcakkanlı İngilizce öğretmenlerimizden birisi bu hedefleriniz ulaşmada size yardımcı olsun. Öğretmenlerimizin esnek yapısı size öğrenmek istediğiniz İngilizceyi seçmenize olanak sağlayacaktır.

Kişisel odaklanma

Bir Özel İngilizce Dersi, size kişiselleştirilmiş ilgi demektir. Öğretmenlerinizden yoğun ilgi ve itina görecek, size ve hedeflerinize özel rehberlik ve destek alacaksınız.

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanır

Uluslararası deneyime sahip Amerikalı ve Türk İngilizce öğretmenlerinizle bire bir zaman geçirecek ve İngilizce'de özellikle hangi yönlerinizi geliştirmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Öğretmeninizle bire bir çalışarak İngilizce hedeflerinize ulaşacaksınız.